Kody do Borderlands 2

Borderlands 2 to gra fabularna w akcji z perspektywy pierwszoosobowej. Rozgrywka obraca się wokół ukończenia misji i zbierania losowo generowanych „łupów” (takich jak broń, tarcze, skórki i inne przedmioty), statystykami i efektami żywiołów. W podstawowej grze dostępne są cztery grywalne klasy postaci, z których każda posiada własne unikalne umiejętności i drzewka umiejętności: Axton, „Komandos”, może przyzwać wieżę, aby zapewnić ofensywne wsparcie. Maya, „Syrena”, może „zablokować” wrogów, zatrzymując ich w sferze energii na kilka sekund. Zer0, „Zabójca”, może tymczasowo stać się niewidzialnym i odrodzić wabik z hologramem, aby odwrócić uwagę wrogów; atak dostarczony w tym stanie zapewnia dodatkowe obrażenia. Salvador, „Gunzerker”, może użyć swojej tytularnej zdolności do tymczasowego posiadania broni podwójnej.

Jak wpisać/użyć kody Borderlands 2

Łatwe przemieszczanie sie po swiecie gry – w kazdej lokacji oblokuj odnalezione terminale szybkiej podrozy. Dzieki temu bez oplat i natychmiastowo bedziesz mogl sie przemieszczac miedzy loacjiami.
ustawienie trudnosci misji – poziom misji jest uzalezniony od aktualnego poziomu doswiadczenia postaci.
Latwiejsze zabijanie przeciwnikow – zabijanie wrogow za pomoca pojazdow jest duzo latwiejsze, niestety dostajemy za to mniej punktow doswiadczenia. Jesli oslabisz przeciwnika pojazdem a nastepnie pokonasz go recznie to dostaniesz normalna ilosc punktow doswiadczenia.

Tags: Borderlands 2 kody, kody do borderlands 2, kody Borderlands 2, Borderlands 2