Kody do Caesar III

Caesar III to gra typu sumulacji budowy miasta wydana 30 września 1998 r. Dla Microsoft Windows i Mac OS, opracowana przez Impressions Games i opublikowana przez Sierra On-Line. Gracz wcielają się w rolę rzymskiego gubernatora, którego zadaniem jest zbudowanie wielkiego rzymskiego miasta. Gracz musi się upewniać, że jego obywatele mają zaspokojone potrzeby, oraz że jego miasto jest bezpieczne i opłacalne. Dodatkowo musi jeszcze jednocześnie spełniać różne cele postawione przed nim i radzić sobie z różnymi katastrofami, wściekłymi bogami i wrogimi przeciwnikami.

Jak wpisać/użyć kody Caesar III

Porady
Wjdz do Senatu i kliknij na ikonę Cesarza. Nastepnie ustaw sobie zarobki (Cesar’s wage) w wysokości 500 denarów. Po kilkunastu miesiąchac czasu gry, gdzy zostanie uzbierana pokaźna suma wejdź ponownie do menu Senatu i wybierz opcję „Give to the city”. Następnie kliknij na „All”, a potem na „Give”. Ponownie kliknij „Give to the city”. Uwaga! Nie naciskaj ponownie „All”! W zamian naciśnij ponownie „Give”.
Sprawi że Twoje oszczędności spadną do zera, ale nie nalezy się tym przejmować.

Tags: Caesar III, kody do Caesar III, kody Caesar III, Caesar III kody, Caesar 3, kody Caesar 3, kody do Caesar 3, Caesar 3 kody