Kody do Final Liberation: Warhammer Epic 40,000

Warhammer 40,000: Dawn of War jest strategiczną grą sciencie-fiction czasu rzeczywistego, opracowaną przez Relic Entertainment i opartą na grze stołowej Games Workshop Warhammer 40,000. Została wydana przez THQ 20 września 2004 r. W Ameryce Północnej i 24 września w Europie. Wydano trzy pakiety rozszerzeń: Winter Assault w 2005 roku, Dark Crusade w 2006 roku i Soulstorm w 2008 roku. Gra początkowo koncentruje się na przechwytywaniu i utrzymywaniu strategicznych lokalizacji na polu bitwy. Te punkty kontrolne są przechwytywane przez oddziały piechoty i zapewniają zasoby do budowy dodatkowych jednostek i budynków lub odblokowania pewnych jednostek w drzewie technologicznym armii. Bitwy wygrywa się albo przez przytrzymanie określonej liczby punktów kontrolnych przez pewien czas, albo przez zniszczenie wszystkich struktur HQ armii przeciwnej. Dostępnych jest wiele specjalnych warunków w celu dostosowania dopasowań. Warhammer 40,000: Dawn of War zawiera cztery grywalne armie: Space Marines, The Chaos Space Marines, The Eldar, The Orks

Jak wpisać/użyć kody Final Liberation: Warhammer Epic 40,000

By aktywowac Kody należy w kliknąć prawym przyciskiem myszy na skrót i wybrać właściwośći. W zakładke Skrót w Elemencie docelowym należy dopisać „-Dev”. W czasie rozgrywki należy kliknać [Ctrl] oraz [Shift] oraz [~] jednocześnie by uruchomić konsolę.
Warhammer 40000 Dawn of War Kody:
FOW_RevealAll – usuwa mgłę wojny
fog_toggle – włącza/wyłącza mgłę
sd_instant_build = [X] – wstawienie „1” za „X” włącza natychmiastowe budowanie. „0”, wyłącza efekt. Uwaga! Komputer też uzyskuje natychmiastowe budowanie!
cheat_power(X) – sprawia że uzyskujesz „X” liczbę mocy
cheat_requisition(X) – sprawia że uzyskujesz „X” liczbę zapotrzebowań
cheat_revealall – odkrywa całą mapę
cheat_killself – zabicie jednostki

Tags: Warhammer 40000 Dawn of War Kody, kody Warhammer 40000 Dawn of War, kody, warhammer 40000, dawn of war