Kody do The Elder Scrolls II: Daggerfall

The Elder Scrolls II: Daggerfall to gra fabularna z otwartym światem, stworzona i opublikowana przez Bethesda Softworks i wydana w 1996 roku dla MS-DOS. Gracz zostaje wcielony w posłannika samego „Emperor” i wysłany do Daggerfall, miasta osadzonego w Zatoce Iliac, na osobistą prośbę Emperor-a. Gracz otrzymuje dwa zadania do zrobienia, po pierwsze, musi uwolnić ducha króla Lysandusa z jego ziemskich kajdan; po drugie, gracz musi odkryć, co stało się z listem od Emperora do szpiega Blades na dworze Daggerfall.

Jak wpisać/użyć kody The Elder Scrolls II: Daggerfall

Aby Kody działału nalezy edytować pliki gry. Uwaga! Przed edycją plików gry zalecane jest utworzenie ich kopii!
Nalezy wejsć do kalatogu gry i odnalesć plik „Z.CFG”. Plik nalezy otworzyć dowolnym edytorem tekstowym (zalecany jest notatnik) i dodać linijke „cheatmode 1:.
Naciśnięcie [Ctrl]+[F4] w lochu, sprawi że aktywujemy tryb Boga, czyli niesmiertelnosć.
Naciśnięcie [Alt]+[F11] stawia Cię z powrotem na podłodze, jeśli znajdziesz się w pustce.
Przy tworzeniu włąsnych czarów nazwij go zaczynajac od „$” sprawi że jego kosz będzie cztery razy tańsze. Jeśli zamiast symbolu dolara wstawisz wykrzyknik „!”, czar ten będzie można użyc raz dziennie za darmo.
Jesli okaże się że w lochu do którego wszedłeś, skarb będzie tuż przy wejściu, możesz wziąć skarb i wyjść z lochu, po czym ponownie do neigo wrócić. Sprawi to że skarb sie odnowi.
Jeśli znajdziesz dom lub tawernę w którym będzie ukryty skarb, możesz go zabrać, i gdy zapisz grę to po wczytaniu jej skarb się odnowi.

Tags: the elder scrolls 2, kody the elder scrolls 2, kody do the elder scrolls 2, the elder scrolls 2 kody