Kody do X-Com: Enforcer

Enforcer to piąta gra z serii X-COM, ale odbywa się w innej linii czasu stworzonej w pierwszych czterech grach serii. Enforcer to czysto akcyjna strzelanka trzecioosobowa, nie zawierająca elementów strategii, w przeciwieństwie do poprzednich gier. W trybie pojedynczego gracza gracz przyjmuje rolę robota bojowego o nazwie Enforcer. Gra odbywa się z perspektywy trzeciej osoby i używa zarówno klawiatury jak i myszy. Cel każdego poziomu obraca się głównie wokół zabijania kosmitów i ratowania zakładników. Każde zabicie powoduje, że zmarli kosmici upuszczają „punkty danych”, które Enforcer może przechwytywać i wykorzystywać między misjami w celu przeprowadzenia ulepszeń. Enforcer może także odbierać „Unresearched objects”, który rozszerza dostępne ścieżki badawcze, dając w rezultacie nową broń i zbroję. Niektóre misje sprawiają że gracz musi przetrwać walkę z falami obcych, chroniąc ważne obiekty. Łamigłówki pojawiające się w grze są proste, a skupienie rozgrywki koncentruje się na ciągłej akcji i zabijaniu ciągle to pojawiających się mas kosmitów.

Jak wpisać/użyć kody X-Com: Enforcer

W czasie gry kliknij „~” by uruchomić konsolę i wpisz „xgod” – włącza tryb nieśmiertelności
W czasie gry kliknij „~” by uruchomić konsolę i wpisz „allammo” – otrzymujesz amunicję
W czasie gry kliknij „~” by uruchomić konsolę i wpisz „killpawns” – kod zabija wszystkich przeciwników
W czasie gry kliknij „~” by uruchomić konsolę i wpisz „xfly” – umożliwia latanie
W czasie gry kliknij „~” by uruchomić konsolę i wpisz „xghost” – włącza niewidzialność
W czasie gry kliknij „~” by uruchomić konsolę i wpisz „icandoit” – natychmiast pokonujesz poziom
W czasie gry kliknij „~” by uruchomić konsolę i wpisz „setjumpz [liczba]” – sprawia że wyżej skaczesz. „500” jest liczbą domyślną.
W czasie gry kliknij „~” by uruchomić konsolę i wpisz „setspeed [liczba]” – sprawia że poruszasz się szybciej. „2” jest liczbą domyślną.
Uwaga! Poniżej przedstawiony sposób wymaga ingerencję w pliku gry. Zalecane jest stworzenie kopi pliku „user.ini”!
Znajdż plik „user.ini” w katalogu „system”. Użyj program do edycji tekstu – zalecany jest notatnik. Zlokalizuj „[XMenu.NewCharacterWindow]” nagłówek. Następnie wykorzystaj poniższe linie kody by zmieniać Max health, poziom skillu, poziom ulepszeń broni itd.

Tags: X-Com: Enforcer Kody, kody X-Com: Enforcer, kody, kody do, x com, enforcer