Kody do Zoo Tycoon

Zoo Tycoon to symulacja biznesowa opracowana przez Blue Fang Games i wydana przez Microsoft. Jest to gra typu symulacji ekonomicznej, w której gracz musi prowadzić zoo i dążyć do osiągnięcia zysku. Chociaż po raz pierwszy wydany dla Microsoft Windows i Macintosh w 2001 roku, został przeniesiony na konsolę Nintendo DS w 2005 roku. Pojawiły się dwa rozszerzenia, Dinosaur Digs i Marine Mania, które zostały wydane w 2002 roku, a także sequel Zoo Tycoon 2, wydany w 2004 roku. Celem Zoo Tycoon jest stworzenie kwitnącego zoo poprzez budowanie wybiegów, aby pomieścić zwierzęta oraz zadowolenie gości. Eksponowanie wybiegów jest jednym z głównych celów Zoo Tycoon. Aby zadowolić gości i zwierzęta, eksponaty powinny być odpowiednie dla zwierząt, na przykład lew najlepiej nadaje się do środowiska sawanny. Wybory w terenie, liście, skały, schrony, ogrodzenia, zabawki i obecność opiekunów zwierząt przyczyniają się do odpowiedniej ekspozycji i szczęścia zwierzęcia. Szczęście gościa zależy od doboru zwierząt, szczęścia zwierząt, budynków i scenerii. Budynki mogą obejmować łazienki, restauracje i stoiska spożywcze, sklepy, domy dla gadów, woliery lub budynki rozrywkowe, takie jak kina. Sceneria wiąże się z estetyką, która nieznacznie podnosi komfort gości. Utrzymanie zarówno szczęścia zwierząt, jak i gości pozwala graczowi zdobyć nagrody pieniężne i stały dochód. Aby pomóc zarządzać powiększającym się zoo, gracze mogą zatrudniać pracowników obsługi, opiekunów i przewodników. Jeśli zwierzęta zostaną wypuszczone i uciekną ze swoich ogrodzeń, mogą zabić gości. Czasami, gdy zwierzęta są nieszczęśliwe, mogą zaatakować opiekunów.

Jak wpisać/użyć kody Zoo Tycoon

Kod na odblokowanie wszystkiego: w głównym menu użyj kombinacji: góra, góra, dół, dół, lewo, prawo, lewo, prawo, góra, góra, dół, dół, lewo, prawo, lewo, prawo. Prawidłowe wykonanie Kodu zostanie potwierdzone przez odgłos słonia.
Odblokowanie wszystkich zabawek – nazwij jednego ze swoich gości „Lou Catanzaro”
Odblokowanie zwierząt zagrożonych wyginięciem – nazwij jednego ze swoich gości „Steve Serafino”
Odblokowanie wszystkich domków dla zwierząt – nazwij jednego ze swoich gości „Andrew Binder”
Odblokowanie wszystkich roślin wystawnych – nazwij jednego ze swoich gości „Charlie Peterson”
Odblokowanie wszystkich ulepszeń – nazwij jednego ze swoich gości „Hank Howie”
Sprawia że koszulki niektórych gości zmienią się na żółte oraz będą posiadać zieloną skórę. Niektórzy z nich zaczną nawet zwracać – nazwij jednego ze swoich gości „Zeta Psi”
Sprawia że pojawiają się ptaki które straszą Twoich gości – nazwij jednego ze swoich gości „Alfred H”
Odblokowanie wszystkich programów opieki nad zwierzętami – nazwij jednego ze swoich gości „Adam Levesque”
Goście będzie płacić podwójną opłatę za korzystanie z budynków – nazwij wystawę „Blue Fang” poprzez kliknięcie na bramę
Podwójna ilość dotacji na wystawach – nazwij wystawę „Microsoft” poprzez kliknięcie na bramę
Aby zdobyć Jednorożna – nazwij wystawę „Xanadu” poprzez kliknięcie na bramę
Bonus do szansy by goście częściej odwiedzali Twoje Zoo – nazwij wystawę „Wonderland” poprzez kliknięcie na bramę
By Twoi pracownicy pracowali za darmo – nazwij kobietę przewodnika „Rozalie”
Aby uzyskać dinozaura należny stworzyć pusty wybieg i go nie nazywać. Potem należy kliknąć na bramę i wpisać „Cretaceous Corral”
Kod na pieniądze – kliknij Shift+$. Można to powtarzać do woli.

Tags: zoo tycoon kody, zoo tycoon kody, kody do zoo tycoon, zoo tycoon kody jak wpisać