Jak dostać się do e-sportu i od czego zacząć?

Myślę, że wielu fanów CS:GO marzyło o wejściu na dużą scenę, graniu przed tysiącami widzów i pozostawieniu śladu w historii, na GameBoss dostępnych jest kilka turniejów CS:GO i wiele innych gier, wszystko w jednym miejscu jest mega wygodne. Ale jak dostać się do e-sportu? Uważam, że nie ma gwarancji i jednej odpowiedzi. Dlatego postanowiłem Ci w tym pomóc. Zbierając odpowiedzi od różnych profesjonalnych graczy cybernetycznych, udało mi się zidentyfikować wspólne podobne opinie. Nie jest to w 100% odpowiedź na pytanie „jak dostać się do e Sportu?”, ale na pewno pomoże Ci postawić pierwsze kroki w tym kierunku.

Czytaj dalej

Jak grać w Fortnite na telefonie?

Fortnite to jedna z najpopularniejszych gier typu Battle Royal. W rozgrywce bierze udział do 100 osób, a zwycięzcą zostaje ostatni gracz na mapie. Liczne turnieje i światowej sławy gracze sprawiają, że do Fortnite dołączają kolejni użytkownicy. Dużym zainteresowaniem cieszy się wersja gry na telefon, dzięki której można prowadzić rozgrywkę na urządzeniach mobilnych.

Czytaj dalej

Czym są skórki i dlaczego są sprzedawane?

Skórki, podobnie jak inne przedmioty w grze, mogą być bardzo drogie. Do tego stopnia, że zwykłym użytkownikom udaje się nawet zarobić na nich niezłe pieniądze.

W erze cyfrowej możesz zarabiać nie tylko wykonując określoną pracę, ale także sprzedając wirtualny produkt. Czytaj dalej

nintendo switch

5 najpopularniejszych gier na Nintendo Switch

Nintendo Switch niewątpliwie podbiło serca graczy na całym świecie. Urządzenie wyróżnia się przede wszystkim szeregiem innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym może być zarówno konsolą stacjonarną, jak i przenośną. To jednak nie sam wygląd wyróżnia Nintendo Switch wśród innych dostępnych na rynku urządzeń. Dzieje się tak również za sprawą doskonałych parametrów, dzięki którym konsola jest w stanie obsługiwać wiele gier w świetnej jakości. Pod tym względem Nintendo Switch zaskakuje nawet bardzo zaawansowanych graczy i przekłada się na zdecydowanie lepszy niż dotychczas komfort gry. Niemniej dostępność gier może zdecydowanie utrudnić wybór tej najlepszej. Jakie są najpopularniejsze gry na Nintendo Switch? Na którą z nich warto się zdecydować?

Czytaj dalej

iPhone 13- co nowego?

Od wielu już lat smartfony marki Apple iPhone to doceniane alternatywy dla smartfonów z Androidem. Nie ulega wątpliwości, że ich wydajność z każdą wersją rośnie, zaskakując nas nieustannie. Choć z każdym nowym modelem wydaje się nam, że nie da się już wymyślić nic nowego, każda kolejna wersja jest szybsza, bardziej efektowna i wydajniejsza. Co nowego spotkamy w wersji Apple iPhone 13? Czym różni się ona od poprzednich wersji i czy warto w nią zainwestować?

Czytaj dalej

Wszystkie komendy do Minecrafta

Jeśli ciężka praca nie jest dla Ciebie, komendy i kody do Minecraft to coś w sam raz dla Ciebie. Czy jest lepszy sposób na podbicie piaskownicy, która jest światem Minecrafta, niż włączenie konsoli, wpisanie kilku słów i symboli i dodanie do swojego plecaka całego diamentowego ekwipunku?
Komendy do Minecraft to znacznie więcej niż tylko ciąg liter. Mogą błyskawicznie zmienić świat, od zabicia każdego wroga wokół ciebie do natychmiastowego wytopienia całego metalu w Twoim ekwipunku. Niektórzy ludzie mogą nazywać to oszustwem, ale my uważamy to za zwykłą oszczędność czasu i umożliwienie Ci komfortowej przygody w niesamowitym świecie, jaki oferuje Minecraft.
Czytaj dalej

CS: GO – najbardziej przydatne komendy do gry

Counter-Strike: Global Offensive to wyjątkowa gra z wielu różnych powodów. Jest to jedna z najpopularniejszych i najbardziej dochodowych dyscyplin e-sportowych. Zapewnia też niezwykle satysfakcjonujące strzelanki dla wielu graczy, a także ma bardzo wiele opcji personalizacji. Jeśli musisz dostosować ustawienia w grze, aby usunąć pewne niedogodności na drodze do sukcesu, komendy do CS:GO z tego poradnika mogą Ci pomóc.
Gra ma ponad trzy tysiące poleceń, które zmieniają różne ustawienia. Każde z nich ma swój specyficzny cel. Podstawowe komendy CS:GO dają wiele możliwości:

Czytaj dalej

Mody do Wiedźmin 3 – Lista 9 najlepszych modów!

Wiedźmin 3: Dziki Gon to jedna z najlepszych gier RPG wszech czasów, przez co nie każdy jest przekonany do instalowania dodatkowych modyfikacji. Wielu graczy myśli, że jakakolwiek ingerencja w grę może tylko pogorszyć jej jakość Ale jeśli wybierzemy tylko najlepsze mody, Wiedźmin 3 może być – choć ciężko w to uwierzyć – jeszcze lepszą grą.
A z pewnością wygodniejszą, co jest mile widziane podczas drugiej lub trzeciej podróży przez Północne Krainy. Nawet Geralt od czasu do czasu potrzebuje zmiany, na co dowodem jest jego broda. Czytaj dalej

THE SIMS 4 – DODATKI

Nowe przygody, nowe możliwości – właśnie tym są dodatki w grze The Sims. Bo podobnie jak w przypadku kodów (o których przeczytasz w oddzielnym artykule na naszej stronie), choć w dużo bardziej zauważalnym stopniu – dodatki wprowadzają do gry olbrzymi powiew świeżości! Jaki? Wyjaśniamy poniżej! Czytaj dalej