Ranking hostingów, jaki hosting wybrać?

Szukasz szybkiego hostingu, który zwiększy wydajność Twojej strony? Zastanawiasz się, co warto wziąć pod uwagę przy wyborze tego rodzaju usługi? Poznaj nasz ranking hostingów, a znalezienie odpowiedniego pakietu hostingowego dla Twojej firmy stanie się znacznie łatwiejsze.

 

1. Szybki hosting od SeoHost.pl

Wydajny hosting przekłada się na szybkość wczytywania strony, a przez to zwiększenie na niej ruchu. Aspektem decydującym o szybkości usługi są często pojemne dyski SSD, jednak jeszcze lepsze wyniki pozwala osiągnąć nowa technologia NVMe, która może nawet siedmiokrotnie zwiększyć odczyt i zapisywanie danych na serwerze. Oparty na wydajnych dyskach NVMe i silniku webowym LiteSpeed szybki hosting przetestuj z SeoHost.pl, aby przekonać się, jakie osiągi może uzyskać Twoja strona w stosunkowo krótkim czasie. 

Dostępne pakiety hostingów tego usługodawcy obejmują nielimitowaną liczbę kont pocztowych, domen i baz danych. Na uwagę zasługuje również dostępność bezpłatnego certyfikatu SSL Let’s Encrypt odpowiadającego za szyfrowanie danych. SeoHost.pl oferuje także całkiem spore limity pamięci operacyjnej RAM — od 2 GB do 500 GB. Pakiety hostingowe tego usługodawcy obejmują automatyczny instalator skryptów m.in. dla WordPressa, Drupala i PrestaShopa. Natomiast duża pojemność dysków na serwerze umożliwia przechowywanie kopii zapasowych danych nawet przez 120 dni.

2. Wydajny hosting HashMagnet

Hosting od HashMagnet.pl oparty jest na wydajnych serwerach LiteSpeed z niezwykle szybkimi dyskami SSD NVMe. Ten usługodawca oferuje wsparcie dla HTTP/3 i dostęp do baz Redis, które mogą usprawnić działanie stron na WordPressie. Większością operacji na serwerze zajmują się pracownicy firmy zapewniający kompleksowe wsparcie dla użytkowników przez całą dobę. Ciekawą opcją jest możliwość przetestowania szybkiego hostingu HashMagnet.pl bezpłatnie przez 7 dni.

3. Hosting firmy LH.pl

Kolejną pozycję w rankingu zajmuje oferta hostingu firmy LH.pl. Serwery tego usługodawcy bazują na najszybszych dyskach SSD NVMe, które znacznie skracają czas ładowania stron internetowych. W pakietach hostingowych LH.pl nie ma z góry narzuconego limitu liczby domen, transferu danych, kont pocztowych i baz danych. Przedsiębiorcy zainteresowani wybraną opcją hostingu mogą przetestować ofertę zupełnie za darmo przez 14 dni, co niewątpliwie stanowi duży atut. Koszty hostingu w dużej mierze są uzależnione od wybranej przez użytkownika pojemności dysków na serwerze. Firma LH.pl oferuje pakiety hostingowe od 5 GB do 100 GB.

4. Szybki hosting HostMark.pl

Ciekawą ofertę pakietów hostingowych proponuje HostMark.pl. Wszystkie opcje hostingów tej firmy zapewniają dostęp do baz Redis i Memcached przyspieszających ładowanie serwisów internetowych. Szybkie serwery LiteSpeed tego usługodawcy bazują na wydajnych dyskach SSD NVMe, co umożliwia błyskawiczne przesyłanie danych. HostMark.pl oferuje pakiety hostingowe od 5 GB do 250 GB przestrzeni serwerowej.

Zastanawiając się, jaki hosting wybrać, należy wziąć pod uwagę rodzaj dysków wykorzystywanych przez danego usługodawcę, które decydują o szybkości przesyłania danych z serwera. Istotną kwestią jest również oferowany poziom zabezpieczeń w postaci certyfikatu SSL i pojemność pamięci operacyjnej RAM. Jak myślisz, co jeszcze warto wziąć pod uwagę przy wyborze hostingu? Podziel się swoimi sugestiami w komentarzu.