Sims 3 ciągle żyje i ma się dobrze! – Najpopularniejsze dodatki


The Sims 3 gra, choć wydana w czerwcu 2009 roku, nadal ma wielu swoich zwolenników. Przypominam, że na naszej stronie znajdziecie kody do właśnie TS3. Do gry powstało aż 11 dodatków, sprawdź czy masz wszystkie?

Ułatw sobie grę i zagraj z kodami! -> Kody do The Sims 3

Wymarzone Podróże – Pierwszy dodatek do TS3.Umożliwia nam wysłanie naszych simów na wakacje. Możemy pojechać do 3 kraj takich jak: Francja, Egipt i Chiny. Podczas podróży simowie mogą wykonywać wyzwania, za które można otrzymać nagrody. Najczęściej w simoleonach. Dodatek dodaje też nowe postacie nadnaturalne, czyli mumie. Mumie mogą nas przekląć bądź ogłuszyć. Zwiedzając grobowce w Egipcie warto więc na nie uważać. Dodatek wprowadza do gry 2 nowe cechy : Oko fotografa, zdyscyplinowanie i poszukiwacz skarbów. Mamy też 3 nowe umiejętności: fotografia, sztuki walk i wyrób nektaru.

Kariera – Dodatek wprowadzający rozbudowany system karier i awansów w pracy. To rozszerzenie dodaje bardzo dużo różnych możliwości pracy tj. Projektant wnętrz, Stylista, Strażak Detektyw, Łowca Duchów, Nauczyciel, lekarz.
Po raz pierwszy w The Sims 3 pojawiła się możliwość sterowania naszymi simami podczas pracy. Dodano też miasto TwinBrook.

Po zmroku – Dodatek ten urozmaica naszym simom życie nocne. Możemy udać się na imprezę w klubie, a nawet koncertować z własnym zespołem. Zostać celebrytą, aktorem, reżyserem, piosenkarzem itd. Dodano też 2 nowe cechy: nieśmiały i styl gwiazdy oraz nowe miasto : Bridgeport. Do tego wszystkiego możemy zostać również wampirem.

Pokolenia – Dzięki temu rozszerzeniowi rozgrywka wielopokoleniowa może stać się kompletnie inna. Zostało dodane wiele zajęć dla dzieci i nastolatków, a nawet kryzys wieku średniego dla dorosłych. Dwie nowe cechy – Buntownik i Opiekuńczy oraz szkoły z internatem. I wiele wiele innych zajęć, imprez i sposobów rozrabiania nastolatków.

Zwierzaki – Jak sama nazwa wskazuje w grze pojawiają się zwierzaki. Są to psy, koty i konie (z tych grywalnych) W grze też są zwierzęta dzikie, których podczas rozgrywki możemy gdzieś spotkać. Możemy wybrać jedną z gotowych ras, albo stworzyć własną. Co ważne, w przeciwieństwie do The Sims 4 możemy również sterować zwierzętami. Dodatek dodaje nam miasto Appaloosa Plains

Zostań gwiazdą – Ambasadorką tego dodatku została Katy Perry. Dodatek pozwala nam zostać gwiazdą m.in. Magikiem, Piosenkarzem, Akrobatą czy DJ’em. Możemy zostać sławni i koncertować dla swoich fanów.
Dodana okolica to Starlight Shores, stworzona na podobieństwo Beverly Hills..

Nie z tego świata – to rozszerzenie dodaje nam aż kilka różnych nadprzyrodzonych postaci. Wilkołaki, wiedźmy, wróżki, wampiry, duchy pojawiły się w The Sims 3. Możemy rozwijać umiejętności oraz poziom zaawansowania np. magii czy innych specjalizacji. Dodano również mroczne miasto Moonlight Falls oraz nową karierę – Wrożbita.

Cztery pory roku – Dodatek wprowadzający zmianę pory roku. Wiosną simowie mogą szukać jaj wielkanocnych w parku, jeździć na wrotkach i grać w piłkę nożną. Latem mogą dostać oparzenia słonecznego Jesienią mogą uczestniczyć święcie Halloween oraz bawić się liśćmi. Natomiast zimą uprawiać snowboard oraz bawić się w rzucanie śnieżkami; W dodatku mogą porwać nas też kosmici. W grze odbywają się też różne festiwale związane z porami roku.

Rajska wyspa – Na wyspie Island Paradise nasi simowie mogą poddać się wyspiarskiemu życiu. Opalać się na plaży czy pływać w ciepłym morzu. Możemy również sami stworzyć kurort/hotel. Możemy nauczyć się nurkowania, ale trzeba uważać też by nie umrzeć z odwodnienia.

Studenckie życie – Nasi simowie mogą w końcu pójść na studia, dzięki czemu będą mieli łatwiej o awans w pracy. Mogą albo się uczyć albo bawić i poznawać ludzi a także imprezować. Dostępne jest kilka klubów, grup społecznych, do których nasi studenci mogą dołączyć.

Skok w przyszłość – dodatek umożliwia nam za pomocą wehikułu czasu przenieść się do przyszłości. Jest to modernistyczne miasto Oasis Landing .Dodatek dodaje nowe postacie do gry; plum boty czyli simowe roboty. Będąc w teraźniejszości nasi Simowie mogą wpłynąć na funkcjonowanie przyszłości. Wyróżniamy ich trzy rodzaje: normalna, utopia oraz dystopia. W utopi wszystko jest piękne, ładne simowie są mili itd. Natomiast w dystopii, simowie walczą o przetrwanie w prawie zniszczonym świecie.