Skyrim The Elder Scrolls V – special edition wymagania

Skyrim special edition wymagania

Skyrim to fabularna gra akcji wydana przez bethesda-studio w 2011 roku. Choć od tego czasu minęło już kilka lat, to w cale nie można nic zarzucić tej grze, a nawet wręcz przeciwnie – nadal stanowi jedno z na tyle potężnych rozgrywek, że niektóre obecne komputery sobie z nią nie poradzę. Wszystko za sprawą tego, że tutaj stykamy się z całkiem nowym silnikiem, nową grafikę i nowymi rozwiązaniami technologicznymi, które będą od nas wymagały o wiele potężniejszego sprzętu.
Cała rozgrywka podobnie jak w przypadku poprzednich odsłon daje nam sandbox  z otwartym światem pełnym różnego rodzaju możliwości, zadań pobocznych jak i ich wielu customizacji w postaci samego świata oraz bohatera. W efekcie będzie to wymagało od naszych komputerów nie lada wyzwania – doprowadzając je do mocnego obciążenia. Z tego właśnie powodu wypada odpowiednio przygotować się zarówno pod kątem finansowym jak i technologicznym. aby móc w pełni cieszyć się tą grą. Zacznijmy od podstawowych wymagań sprzętowych które pozwolą one jako takie cieszenie się z rozgrywki a następnie przejdziemy do tych rekomendowanych.

Sprawdz triki i kody do gry Skyrim – The Elder Scrolls V

Skyrim wymagania sprzętowe

Minimalne wymagania sprzętowe:
System operacyjny: Win XP/7/Vista (32 lub 64 bit)
Procesor: dowolny dwurdzeniowy pracujący z częstotliwością minimum 2 GHz
Pamięć operacyjna: 2GB RAM
Karta graficzna: kompatybilna z DirectX9c i wyposażona w minimum 512MB pamięci VRAM
Rekomendowane wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Win XP/7
Procesor: dowolny Intel Quad lub AMD X4
Pamięć operacyjna: 4GB RAM
Dysk twardy: 6GB wolnej powierzchni dyskowej
Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX
Karta graficzna: obsługująca minimum DirectX 9 oraz wyposażona przynajmniej w 1GB pamięci VRAM. Na przykład: NVIDIA GeForce GTX 260 lub AMD Radeon 4890 bądź lepsza.

The Elder Scrolls V Skyrim wymagania

Skyrim to znakomita gra, będąca wręcz kultową, przez co każdy szanujący się gracz powinien w nią zagrać i samemu sprawdzić jej możliwości. Nawet teraz uruchamiając ją na ultra wydajności i grafice powali nas swoim urokiem.