Aktywne Kody do Star Stable – Star Coins

Na naszej stronie znajdziecie aktywne kody do gry sso. W miarę możliwości starymy się na bieżąco odświeżać i dodawać nowe aktywne kody. Kod do gry na star coins jest jednorazowy!

star stable kody – Infromacje jak użyć:

Zaloguj się na swoję konto, wejdź w zakładkę kody promocyjne, następnie wpisz lub skopiuj/wklej poniższy kod i ciesz się darmowymi bonusami 🙂

Kody Sso

Ubrania / przedmioty:
STARSTABLEVEST – niebieska kamizelka
INSPIRATION2018 – koszulka z żarówką

Star Rider:
7HAPPYDAYS – 7 dni Star Rider

Star Coins
TRYGLOBALSTORE – 150 Star Coins

 

Sso kody, O grze Star Stable

Gra Star Stable to stworzona specjalnie  dla wielbicieli koni oryginalna gra przeglądarkowa, w której pierwsze skrzypce grają przygody, tajemnice oraz oczywiście konie. Można w nią zagrać zupełnie za darmo – wystarczy jedynie dostęp do internetu.

SSO została stworzona głównie dla młodszych graczy.  Jej autorzy zadbali o środowisko przyjazne dla dzieci. Gra nie zawiera żadnych elementów przemocy, ani żadnych innych niepożądanych zachowań. Nie brakuje w niej natomiast  elementów edukacyjnych, które sprawią, że Star Stable to nie tylko zabawa, ale również nauka. Gra uczy między innymi tego, że zwierzę to obowiązek, a gracz musi dbać o to, by jego konie nie były zaniedbywane.  Możemy zadbać o naszego pupila, myć go, a także upiększać różnymi dodatkami, których mamy ogromny wybór, tak aby koń był w świetnym stanie psychicznym i fizycznym. Nie możemy też zapomnieć o naszej postaci, aby mogła występować w prestiżowych pokazach konnych. Aby upiększyć naszą postać możemy pójść do makijażysty, fryzjera, a także dobrać wyjątkowe.  Nowe konie ubrania i dodatki kupujemy za wirtualną walutę czyli tzw. STar Coins.

Kody do Star Stable

W grze Star Stable można skorzystać ze specjalnych kodów, dzięki którym możemy otrzymywać darmowe Star Coins, ubrania, wyposażenie, a także kilkudniową subskrypcję Star Rider. Aby aktywować kod należy zalogować się na stronie gryi wprowadzić go w zakładce.

 

Tags: star stable kody, star stable kody 2019, kody do sso na konie,  kody na sso, jorvikipedia kody, star coins 2019, gry, kod, informacje graczy18